Učitelé – budova Polská

Kontakty

Andrejková Hana, Ing.910001835 Hana.Andrejkova@ss-ostrava.cz
Bělová Alena, Mgr.910001833 Alena.Belova@ss-ostrava.cz
Boháčová Simona, Mgr.910001842 metodik prevenceSimona.Bohacova@ss-ostrava.cz
Ganobčíková Šárka, Mgr.910001837 Sarka.Ganobcikova@ss-ostrava.cz
Huberová Hana, Mgr.910001839 Hana.Huberova@ss-ostrava.cz
Kubečková Taťana, PhDr.910001835Tatana.Kubeckova@ss-ostrava.cz
Moravcová Iva, Ing.910001835 Iva.Moravcova@ss-ostrava.cz
Moravec Petr, Ing.910001836Petr.Moravec@ss-ostrava.cz
Pavelková Lenka, Ing.910001833 Lenka.Pavelkova@ss-ostrava.cz
Pchálková Lenka, Mgr.910001834 ICT koordinátorLenka.Pchalkova@ss-ostrava.cz
Roztočilová Ivana, Mgr.910001836 Ivana.Roztocilova@ss-ostrava.cz
Střelecký Roman, Mgr.910001834 Roman.Strelecky@ss-ostrava.cz
Šráčková Jana, PaedDr.910001839  Jana.Srackova@ss-ostrava.cz
Tvrdá Marcela, Mgr.910001838 Marcela.Tvrda@ss-ostrava.cz
Válková Gabriela, Mgr.910001833Gabriela.Valkova@ss-ostrava.cz
Willaschková Hana, Mgr.910001838Hana.Willaschkova@ss-ostrava.cz
Zemánková Renata, Ing.910001832 Renata.Zemankova@ss-ostrava.cz
Zemková Milada, Ing.910001837 Milada.Zemkova@ss-ostrava.cz

Konzultační hodiny

Vždy po předchozí telefonické, e-mailové nebo osobní domluvě.

Lichý týdenSudý týden
Andrejková Hana, Ing. pondělí od 14:20středa od 11:45 – pro žáky DS
Bělová Alena, Mgr. pondělí od 14:20 čtvrtek od 14:20
Boháčová Simona, Mgr. úterý od 13:30 do 14:30
Ganobčíková Šárka, Mgr. čtvrtek od 14:20 pondělí od 14:20
Huberová Hana, Mgr. středa od 14:20 do 15:05středa od 14:20 do 15:05
Kubečková Taťana, PhDr. středa od 7:30 do 8:00
Moravcová Iva, Ing. čtvrtek od 14:20 středa od 11:45 – pro žáky DS
Moravec Petr, Ing. pondělí od 14:20
Pavelková Lenka, Ing.
Pchálková Lenka, Mgr. úterý od 14:20 úterý od 14:20
Roztočilová Ivana, Mgr. úterý od 14:20
Střelecký Roman, Mgr. středa od 14:20 do 15:15
Šráčková Jana, PaedDr. úterý od 14:20
Tvrdá Marcela, Mgr. pondělí od 14:20
Válková Gabriela, Mgr.
Willaschková Hana, Mgr. pondělí od 14:20
Zemánková Renata, Ing. pondělí od 14:20 pondělí od 14:20
Zemková Milada, Ing. středa od 14:20