Odborný výcvik

 

Kadeřník – středisko v areálu kina Luna

  • Patrice Lumumby 2444/1, Ostrava-Zábřeh
  • pondělí – pátek: 7:30 – 18:00
  • tel.: 910 001 590
  • e-mail: kadernictviluna@ss-ostrava.cz
Baňochová Ivakadernictviluna@ss-ostrava.cz
Bc. Glumbíková Michaelakadernictviluna@ss-ostrava.cz
Horutová Vladislavakadernictviluna@ss-ostrava.cz
Mgr. Meinhardová Marcelakadernictviluna@ss-ostrava.cz


Kadeřník – středisko na ulici Otakara Jeremiáše

  • Otakara Jeremiáše 1986/36, Ostrava-Poruba
  • pondělí – pátek: 8:00 – 18:00
  • tel.: 910 001 592
  • e-mail: kadernictvijeremias@ss-ostrava.cz
Kořená Renatakadernictvijeremias@ss-ostrava.cz
Sochacká Blankakadernictvijeremias@ss-ostrava.cz


Kosmetické služby

  • Otakara Jeremiáše 1986/36, Ostrava-Poruba
  • sudý týden: pondělí – pátek, 8:00 – 18:00 (nutnost objednávky)
  • lichý týden: pondělí, 8:00 – 18:00 (nutnost objednávky)
  • tel.: 910 001 595
  • e-mail: kosmetikajeremias@ss-ostrava.cz
Geblová Denisakosmetikajeremias@ss-ostrava.cz
Mecová Lenkakosmetikajeremias@ss-ostrava.cz
Jiroutová Barborakosmetikajeremias@ss-ostrava.cz


Fotograf

  • Otakara Jeremiáše 1986/36, Ostrava-Poruba
  • pondělí – pátek: 8:00 – 18:00 (nutnost předchozí telefonické domluvy)
  • tel.: 910 001 593
  • e-mail: fotojeremias@ss-ostrava.cz
Mgr. Foldynová Terezieterezie.foldynova@ss-ostrava.cz
Bc. Koblovská Dominika, DiS.dominika.koblovska@ss-ostrava.cz
Simperová Lucielucie.simperova@ss-ostrava.cz
MgA. Žižka Jiříjiri.zizka@ss-ostrava.cz


Masér sportovní a rekondiční

  • Otakara Jeremiáše 1986/36, Ostrava-Poruba
  • sudý týden: úterý + středa, 8:00 – 18:00 (nutnost objednávky)
  • lichý týden: pondělí + úterý, 8:00 – 18:00 (nutnost objednávky)
  • tel.: 910 001 594
  • e-mail: maserijeremias@ss-ostrava.cz
Mgr. Kolář PatrikPatrik.Kolar@ss-ostrava.cz
Mgr. Křižáková RenátaNada.Krenkova@ss-ostrava.cz
Bc. Kubová TáňaTana.Kubova@ss-ostrava.cz
Mgr. Lacinová LenkaLenka.Lacinova@ss-ostrava.cz


Aranžér

  • Polská 8, Ostrava-Poruba
  • tel.: 910001841, 910001842
Mgr. Boháčová SimonaSimona.Bohacova@ss-ostrava.cz
Krchová PetraPetra.Krchova@ss-ostrava.cz
Macháčková ŠárkaSarka.Machackova@ss-ostrava.cz
Oršulíková HanaHana.Orsulikova@ss-ostrava.cz


Prodavač

  • Kotrlová Martina – 605 383 986
  • Krčálová Jana – 737 880 113
  • Kubová Alice – 604 923 599
Kotrlová MartinaMartina.Kotrlova@ss-ostrava.cz
Bc. Krčálová JanaJana.Krcalova@ss-ostrava.cz
Kubová AliceAlice.Kubova@ss-ostrava.cz