Proč studovat právě u nás?

Čas pro podání přihlášek se krátí. Přemýšlíš, proč si podat přihlášku právě k nám? Zkusili jsme pro tebe sesbírat sedm důvodů…

1) ŽIJEME V ROCE 2024

Sledujeme nejnovější trendy v našich oborech a snažíme se investovat do moderní techniky. Ať už u nás studuješ cokoliv, chceme, aby ses při tom cítil opravdu jako v roce 2024.

2) PŘÁTELSKÉ PROSTŘEDÍ

Nejlepších výsledků dosáhneš vždy ve chvílích, kdy se cítíš dobře. Příjemné prostředí, prostor pro odreagování i vstřícný přístup učitelů. Snažíme se udělat maximum!

3) PESTRÁ A ZAJÍMAVÁ VÝUKA

Zajímavá školení, atraktivní semináře, rodilí mluvčí, zážitkové exkurze a odborníci z praxe. Prostě pestré vzdělávání, které tě zaujme a přinese ti vždy něco navíc!

4) PRAXE

Školní praxe, kde pracuješ se skutečnými zákazníky. Souvislé praxe ve firmách, které si sám zvolíš. Možnost vyjet na stáž do zahraničí. Jak jinak se nejlépe připravit na svou budoucí profesi?

5) UPLATNĚNÍ A PERSPEKTIVA

I když se pracovní trh v posledních letech hodně mění, o tvou budoucnost se nebojíme. Po šikovných absolventech našich oborů bude poptávka pořád. Budeš-li chtít, uplatnění určitě najdeš. A dveře na vysokou školu máš také otevřené!

6) SPORT

Pokud si svědomitě plníš své studijní povinnosti, vyjdeme ti rádi vstříc při řešení kolizí tréninků a výuky. A jako bonus můžeš pomoci školním týmům na mnoha turnajích ke skvělým výsledkům!

7) PODPORA A POMOC

Studijní potíže? Osobní trable? Nejasná budoucnost? Nebo ještě jiné problémy? Neboj se říct si o pomoc! Výchovní a kariéroví poradci i školní psycholožka jsou přesně pro tyto případy tady!