Střední škola služeb a podnikání, Ostrava-Poruba

Učitelé - budova Příčná

Badžgoň František, Bc.  910001573   Frantisek.Badzgon@ss-ostrava.cz
Bartošicová Pavla, Mgr.  910001579   Pavla.Bartosicova@ss-ostrava.cz
Bedrlíková Karla, Mgr.  910001573   Karla.Bedrlikova@ss-ostrava.cz
Besta Rostislav, Mgr.  910001577   Rostislav.Besta@ss-ostrava.cz
Boudová Barbora, Mgr.  910001572   Barbora.Boudova@ss-ostrava.cz
Czerný Marek, Mgr.  910001574   Marek.Czerny@ss-ostrava.cz
Dostálová Pavlína, Mgr.  910001573   Pavlina.Dostalova@ss-ostrava.cz
Dudková Radmila, Mgr.  910001575   Radmila.Dudkova@ss-ostrava.cz
Dujková Kateřina, Mgr.  910001573   Katerina.Dujkova@ss-ostrava.cz
Ferenčíková Marta, Mgr.  910001575   Marta.Ferencikova@ss-ostrava.cz
Glacová Monika, Mgr.  910001576  metodik prevence Monika.Glacova@ss-ostrava.cz
Havlasová Kateřina, Mgr.  910001576   Katerina.Havlasova@ss-ostrava.cz
Hýžová Karin, Mgr.  910001573   Karin.Hyzova@ss-ostrava.cz
Jacháčková Yweta, Ing.  910001576   Yweta.Jachackova@ss-ostrava.cz
Kalinec Petr, Mgr.  910001574   Petr.Kalinec@ss-ostrava.cz
Kojdecká Jarmila, Mgr.  910001574   Jarmila.Kojdecka@ss-ostrava.cz
Kokoruda Pavel, Mgr.  910001577   Pavel.Kokoruda@ss-ostrava.cz
Koláč Daniel, Mgr.  910001568   Daniel.Kolac@ss-ostrava.cz
Koslová Monika, Mgr.  910001574   Monika.Koslova@ss-ostrava.cz
Křižáková Renáta, Mgr.  910001576   Renata.Krizakova@ss-ostrava.cz
Lukášová Dana, Mgr.  910001573   Dana.Lukasova@ss-ostrava.cz
Matějů Jan, Mgr.  910001577   Jan.Mateju@ss-ostrava.cz
Navrátil Pavel, Mgr.  910001568 ICT koordinátor Pavel.Navratil@ss-ostrava.cz
Nesrstová Kateřina, Mgr.  910001579   Katerina.Nesrstova@ss-ostrava.cz
Svěchovský Adam, Mgr.  910001574   Adam.Svechovsky@ss-ostrava.cz
Šalonková Bohumíra, PaedDr.  910001575   Bohumira.Salonkova@ss-ostrava.cz
Štula Michal, Mgr.  910001567 správce sítě Michal.Stula@ss-ostrava.cz
Švábová Martina, Mgr.  910001572   Martina.Svabova@ss-ostrava.cz
Zapletal Pavel, Mgr.  910001566 výchovný poradce Pavel.Zapletal@ss-ostrava.cz
Zmudová Renáta, Ing.  910001572   Renata.Zmudova@ss-ostrava.cz
Zychová Martina, Mgr.  910001579   Martina.Zychova@ss-ostrava.cz

Přijímací řízení

 

Dokumenty a formuláře

 

Žákovská knížka

 

Aktuality

 
...tradice, zkušenost, poznání.
Střední škola služeb a podnikání, Ostrava-Poruba, je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem.
Střední škola služeb a podnikání, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace
Příčná 1108/1
Ostrava-Poruba
70800
IČ:00575933
Datová schránka: yjzj5fk
IZO:  130 001 333


telefon:
studijní odd.: 910 001 584
studijní odd. (odl. pracoviště Polská): 910 001 831
sekretariát:   910 001 561
e-podatelna: SSSP@po-msk.cz