Střední škola služeb a podnikání, Ostrava-Poruba

Učitelé - budova Polská

Kontakty na vyučující - budova Polská

Andrejková Hana, Ing.  910001835   Hana.Andrejkova@ss-ostrava.cz
Bělová Alena, Mgr.  910001833   Alena.Belova@ss-ostrava.cz
Beránková Božena, Ing.  910001832   Bozena.Berankova@ss-ostrava.cz
Boháčová Simona, Mgr.  910001842   Simona.Bohacova@ss-ostrava.cz
Ganobčíková Šárka, Mgr.  910001837   Sarka.Ganobcikova@ss-ostrava.cz
Huberová Hana, Mgr.  910001839   Hana.Huberova@ss-ostrava.cz
Kubečková Taťana, PhDr.  910001835  metodik prevence Tatana.Kubeckova@ss-ostrava.cz
Moravcová Iva, Ing.  910001835   Iva.Moravcova@ss-ostrava.cz
Pchálková Lenka, Mgr.  910001834  ICT koordinátor Lenka.Pchalkova@ss-ostrava.cz
Roztočilová Ivana, Mgr.  910001836   Ivana.Roztocilova@ss-ostrava.cz
Střelecký Roman, Mgr.  910001834   Roman.Strelecky@ss-ostrava.cz
Sýkorová Pavla, Mgr.  910001836   Pavla.Sykorova@ss-ostrava.cz
Šráčková Jana, PaedDr.  910001839    Jana.Srackova@ss-ostrava.cz
Tvrdá Marcela, Mgr.  910001838   Marcela.Tvrda@ss-ostrava.cz
Válková Helena, Mgr.  910001838   Helena.Valkova@ss-ostrava.cz
Zemánková Renata, Ing.  910001833   Renata.Zemankova@ss-ostrava.cz
Zemková Milada, Ing.  910001837   Milada.Zemkova@ss-ostrava.cz

Přijímací řízení

 

Dokumenty a formuláře

 

Žákovská knížka

 

Aktuality

 
...tradice, zkušenost, poznání.
Střední škola služeb a podnikání, Ostrava-Poruba, je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem.
Střední škola služeb a podnikání, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace
Příčná 1108/1
Ostrava-Poruba
70800
IČ:00575933
Datová schránka: yjzj5fk
IZO:  130 001 333


telefon:
studijní odd.: 910 001 584
studijní odd. (odl. pracoviště Polská): 910 001 831
sekretariát:   910 001 561
e-podatelna: SSSP@po-msk.cz