Střední škola služeb a podnikání, Ostrava-Poruba

Odborný výcvik


Kadeřnické - kino Luna

  • Patrice Lumumby 2444/1, Ostrava-Zábřeh
  • pondělí-pátek, 7:30-12:00 a 13:30-18:00
  • tel.: 596 748 153, 910 001 590
Baňochová Iva kadernictviluna@ss-ostrava.cz
Horutová Vladislava kadernictviluna@ss-ostrava.cz
Bc. Meinhardová Marcela kadernictviluna@ss-ostrava.cz
Sochacká Blanka kadernictviluna@ss-ostrava.cz


Kadeřnické - Otakara Jeremiáše

  • Otakara Jeremiáše 1986/36, Ostrava-Poruba
  • pondělí-pátek, 7:30-17:30
  • tel.: 910 001 592
Oźógová Danuše kadernictvijeremias@ss-ostrava.cz
Kořená Renata kadernictvijeremias@ss-ostrava.cz


Kosmetické

  • Otakara Jeremiáše 1986/36, Ostrava-Poruba
  • sudý týden: pondělí-pátek, 7:00-17:00
  • lichý týden: pondělí, 7:00-17:00
  • tel.: 910 001 595
  • e-mail: kosmetika.jeremias@ss-ostrava.cz
Mecová Lenka kosmetikajeremias@ss-ostrava.cz
Pitľová Šárka kosmetikajeremias@ss-ostrava.cz
Jiroutová Barbora kosmetikajeremias@ss-ostrava.cz


Fotografické

  • Otakara Jeremiáše 1986/36, Ostrava-Poruba
  • sudý týden: úterý až pátek, 8:00-12:00 a 13:00-17:00
  • lichý týden: pouze příjem zakázek
  • tel.: 910 001 593
Mgr. Foldynová Terezie fotojeremias@ss-ostrava.cz
Jasiok Vladislav fotojeremias@ss-ostrava.cz
Simperová Lucie fotojeremias@ss-ostrava.cz
MgA. Žižka Jiří fotojeremias@ss-ostrava.cz


Masérské

  • Otakara Jeremiáše 1986/36, Ostrava-Poruba
  • sudý týden: úterý-středa, 8:00-11:00 a 13:00-16:00
  • tel.: 910 001 594
  • e-mail: maseri.jeremias@ss-ostrava.cz
Kolář Patrik Patrik.Kolar@ss-ostrava.cz
Křenková Naďa Nada.Krenkova@ss-ostrava.cz
Mgr. Lacinová Lenka Lenka.Lacinova@ss-ostrava.cz


Aranžérské

  • Polská 8, Ostrava-Poruba
  • tel.: 910001841, 910001842
Mgr. Boháčová Simona Simona.Bohacova@ss-ostrava.cz
Kolářová Věra Vera.Kolarova@ss-ostrava.cz
Krchová Petra Petra.Krchova@ss-ostrava.cz
Macháčková Šárka Sarka.Machackova@ss-ostrava.cz


Prodavačské

Bc. Krčálová Jana Jana.Krcalova@ss-ostrava.cz
Bc. Vavříčková Jana Jana.Vavrickova@ss-ostrava.cz
Mgr. Willaschková Hana Hana.Willaschkova@ss-ostrava.cz

Přijímací řízení

 

Dokumenty a formuláře

 

Žákovská knížka

 

Aktuality

 
...tradice, zkušenost, poznání.
Střední škola služeb a podnikání, Ostrava-Poruba, je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem.
Střední škola služeb a podnikání, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace
Příčná 1108/1
Ostrava-Poruba
70800
IČ:00575933
Datová schránka: yjzj5fk
IZO:  130 001 333


telefon:
studijní odd.: 910 001 584
studijní odd. (odl. pracoviště Polská): 910 001 831
sekretariát:   910 001 561
e-podatelna: SSSP@po-msk.cz